Sizi Arayalım

MENU
Asmira İnşaat

ASMİRA İNŞAAT

İnşaat Mühendisi İbrahim Halil Şekerci’nin 1978 yılında girdiği inşaat sektörüne bugün ikinci kuşak meslektaş çocuklarının da katılımıyla 37 senelik deneyime yenilikçi bir çizgi ekleyerek geçmişte olduğu gibi bugünün ve yarının projelerine imza atmaya devam etmektedir. Bünyesinde çalışan uzman mühendis ve mimar kadrosuyla yıllardan beri villa, konut ve rezidans projelerinde hep güven inşa etmeye çalışmıştır.

Bu güvenin en büyük göstergesidir ki; otuzyedi senede otuzdan fazla proje binden fazla nitelikli konut üretimi hayata geçirilmiştir. İnsana ve çevreye saygılı, daima yüksek teknolojinin kullanıldığı, yaratıcı, konforlu, estetik ve modern mimari anlayışıyla hizmet vermeye devam eden Asmira İnşaat’ta müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz ve hedefimiz olmuş yeni projelerimize ışık tutmuştur. “Hayatta elde edilen hiçbir başarı tesadüf değildir." sloganıyla çalışmalarını hızla sürdüren Asmira İnşaat, Kafkas Yatırım A.Ş ile güçlerini birleştirerek güzel İzmir’e yeni bir soluk getirecek ASMİRA LOFT projesini, geçmişteki deneyimleri ile yarının yaşam stilini bugünden sunmaktadır.

Kafkas Yatırım A.Ş.

KAFKAS YATIRIM A.Ş.

Kafkas Yatırım ve kardeş kuruluşu olan Tural Dış Ticaret 2000 yılında kurulmuş ve faaliyet alanı olarak kendisine bir çok ülkeyi hedef almış bir şirketler grubudur.

İtalya, Almanya, Moldova, Ukrayna, Letonya, Litvanya, Estonya, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan ve Çin gibi ülkelerle ithalat ve ihracat yapmaktadır. Projelerinde ürettiği değerle insanların güvenini kazanmıştır. Kafkas yatırım son yıllarda İzmir’de, İzmir’e güzel ve modern yaşam alanları kazandırmak için çeşitli projelerin hazırlık sürecine girmiştir.

Çeşitli meslek odaları tarafından da resmi olarak birçok kez takdir edilen Kafkas Yatırım; tüm dünyaya hitap eden tecrübesi ve sahip olduğu potansiyel gücü ile İzmirlilerin rahat edebileceği, doğa ile iç içe, alt yapı ve üst yapı tasarımları ile çevre dostu ilan edilen huzur dolu yaşam alanı konseptlerini hayata geçirmektedir.

ANA SAYFA
Anasayfa    İletişim    EN | RU | TR