Sizi Arayalım

MENU

PROJENİN DOĞUŞU

Şehrin gürültüsünden ve yoğun yaşam temposundan bunalan insanlar hayal ettikleri huzuru bulmak için son yıllarda şehir dışındaki yaşam alanlarını tercih etmeye başladılar fakat bu seferde mesafeler ve şehrin sosyal imkanlarından uzaklaşma sorun oldu. Özellikle ailelerin genç fertleri stabil yaşantıdan pek hoşlanmadılar. Neticede yeniden şehre dönüşler yaşanmaya başlandı.

Özetle ne şehrin içinde nede dışında mutlu olabildiler.

Bu önemli ayrıntıyı dikkate alarak şehrin içinde doğal yaşamı ve huzuru sağlayacak bir projeyi hayata geçirme düşüncesi zihinlerimizde oluştu. Uzun ve yorucu bir hazırlık döneminin neticesinde bu tür yaşamı hayal eden şehrin içinde ama aynı zamanda doğa ve deniz manzarası ile iç içe sosyal alanları, kapalı ve açık otoparkları, güvenlik sistemleri ile özerk spor salonu, sauna, spa, sinema salonu, kafeterya ile konforlu bir yaşam alanını arzu eden ve yüzerken körfezi seyretmek isteyen huzuru arayan zevk sahibi insanlar için ASMİRA LOFT projesini hayata geçirdik.
YAŞANILASI BİR KENT

Baş Döndürücü ve Davetkar... Uygarlıkların beşiği, Türkiye’nin batıya açılan kapısı, eşsiz güzellikleri ile büyüleyici, Akdeniz insanının sıcaklığı ile bağlayıcı, körfezi, meltemi ve mehtabı ile kıskandırıcı...
ANA SAYFA
Anasayfa    İletişim    EN | RU | TR