Sizi Arayalım

MENU

BU PROJEYE NEDEN YATIRIM YAPILMALI


Ekonomik Sebepler

Olaya ekonomik açıdan yatırımcı gözüyle baktığımızda mevcut istatistikler şunu anlatmaktadır: Fiyatları artık tavan noktası tabir edilen maksimuma ulaşmış, bir çoğu eski yapılardan oluşan klasik merkezi bölgelerdeki konutlara yapılan yatırımların ileriki yıllarda değer artışları yok denecek kadar az olmaktadır. Oysa Asmira Loft’un inşa edildiği alanda olduğu gibi yeni şehir imar planları doğrultusunda gelişim sürecini devam ettiren bölgelerde konut değer artış oranları çok daha fazla olacaktır.

Bu nedenle yatırım amaçlı gayrimenkul almayı planlayanlar için Asmira Loft önemli bir gayrimenkul yatırım aracı olacaktır. Projemizin başlangıcı ile bitişi arasındaki kısa sürede dahi bölgede fiyatların genel seviyesinde önemli bir artışı öngörmekteyiz.

Özel Sebepler

Asmira Loft, metropolün imkanlarından uzaklaşmadan, şehrin içerisinde ama karmaşasından uzak, sosyal alanları ile özerk, sağlıklı yapısı ile konforlu ve güvenli bir özel yaşam alanı sunmaktadır. Merkezi lokasyonlara yakınlığı hızlı dünyamızda zaman ve enerji tasarrufu sağlarken kendinize ayıracağınız vakitleri keyifli hale getirme imkanlarını da beraberinde sunacaktır.

ANA SAYFA
Anasayfa    İletişim    EN | RU | TR